.

.

iPad 9-та Генерација Случај 2021: Воена Одделение Капка Тестирани со Полно Тело, Тешки Shockproof Заштитна Маска за iPad 9 Генералот 10.2 Инчен 2021 со Стенд - Рачка - Рамо, Рака - Црна

iPad 9-та Генерација Случај 2021: Воена Одделение Капка Тестирани со Полно Тело, Тешки Shockproof Заштитна Маска

DEN 671.76

Пристапност
Во достапна форма

[Компатибилни Модели] - специјално Дизајниран за i Pad 10.2 9/8/7 генерација случај (A2602 A2603 A2604 A2605 / A2270 A2428 A2429 A2430/A2197 A2198 A2200 ) 2021/2020/2019. [Полно Тело за Заштита на] : Три-Слој shockproof случај има положено Воена Одделение Капка Тест : МИЛИ-STD 810 G-516.6. Овој i Pad 9-та генерација на случај е направен од флексибилни TPU и тешко КОМПЈУТЕР, нуди 360 полно тело заштита за вашиот i Pad 10.2 од дневните удари, инциденти, и случајно капки. [Прилагодливи Рака на Рака + 360 Rotatable Потпирачот] : Прилагодлив рака на рака го спречува вашиот i Pad 9-та генерација на лизгање надвор од вашата рака. 360° ротирачки стојат поддржува позицијата на мулти-агли и отворено патување, работа, игри со децата. [Молив Носителот + Прецизни Cutouts] : Дизајниран со молив носителот, Не зафаќа простор и лесно да се стави на Apple Молив во и надвор.Случајот овозможува лесен пристап до сите копчиња и пристаништето маските на случај за да спречите прашината да влезат во i Pad 10.2 2021. [Монтажни Рамо, Рака] Слободни вашите раце!i Pad 10.2 9-та генерација случај совршен за патување, маратон, ќе се бизнис, итн.

Главните карактеристики

Избор на клиент