.

.

LoveHandle Универзална Зафат за Повеќето паметни телефони, Мини Таблети и Случаи, Mauve се Зголеми База со Црна гума за џвакање Рака, LH-01Rose

LoveHandle Универзална Зафат за Повеќето паметни телефони, Мини Таблети и Случаи, Mauve се Зголеми База со Црна

DEN 306.96

Пристапност
Во достапна форма

Се запре Намалувањето Вашиот паметен Телефон и Таблет им Овозможува полесно една рака texting, фотографии, selfies, и се држи вашиот паметен телефон или таблет.Тенок џебен-friendly дизајн Мека удобно еластична зафат Безбедно не-остатоци отстранлив 3 M лепило, Видете ги упатствата подолу за тоа како да го поставите Love Handle зафат. 100% Задоволство Гаранција Големина (LWH) : 2.63 x 0.88 х 0.13 инчи ве Молиме Имајте во предвид : На екранот слики на бои и боите можат да се разликуваат од реалните производ поради варијации во следи и слика прилагодувања за фотографирање.Компатибилен со повеќето паметни телефони и Таблети, За паметни телефони или Случаи кои се водоотпорен или имаат анти-отпечатоци својства, се препорачува примена на Love Handle Адаптер Лепило пред ставање на Love Handle контрола на вашиот уред.Love Handle, Sling Grip, DMD Производи, како и сите други трговски марки се сопственост на нивните соодветни сопственици.Ве молиме Имајте во предвид : На екранот слики на бои и боите можат да се разликуваат од реалните производ поради варијации во следи и слика прилагодувања за фотографирање.На Love Handle Универзална Зафат (оригинал Sling Grip) е паметен телефон и таблет зафат прилогот што се придржува до уредот користејќи силна, но не отстранлив-остатоци 3 M кора-n - стап лепило.Кој е патентирана тенок профил џеб-friendly дизајн кој нема да се добие на начин, на Love Handle им овозможува на корисниците безбедно да се одржи нивните уреди, без ризик од нив опаѓа.Нашите клиенти ни каже дека Love Handle стане неразделен дел од нивниот уред во рамките на првите 30 минути на користење.Зошто да не му дадеш Love Handle на обидете се за себе!.

Главните карактеристики

Избор на клиент