.

.

Xiomi Essentials Преносни Вратот Фан Со LED Светла - Bladeless Вратот Фан - Прилагодлив - погоден за носене Лични Фан - USB Полнење - 3 Опрема Брзина на Ветрот - Вентилаторот за Ладење

Xiomi Essentials Преносни Вратот Фан Со LED Светла - Bladeless Вратот Фан - Прилагодлив - погоден за носене

DEN 527.76

Пристапност
Во достапна форма

Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.УЖИВАЈТЕ во ЛАДИЛНИКОТ за ВОЗДУХ ВО СЕКУНДИ – Нова 2021 модел направен со 360°ладење функција која ви помага кул како што е брз како 3 секунди!Тоа е, исто така, лесни што го прави лесно да се земе насекаде и не се грижите за добивање на вратот болка.КАЖЕТЕ ЗБОГУМ НА ПОТ – Уморни од гледање на пот дамки на вашиот маици?Или има пот стигаат вашиот назад се до вашиот задник?Со овој bladeless преносни фан, може да се задржи кул сите денот, без разлика каде и да сте!.НИКОГАШ не СЕ ТОПЛА ПОВТОРНО - Фан доаѓа со 3 брзини за да ги задоволи сите ваши ладење потреби во различни средини. 1-ва брзина се чувствува како многу убаво ветре, 2 брзина благ ветер и 3-та брзина силен ветар, сите со клик на копчето.Во зависност од брзината, батеријата трае до 8 часа.НЕМА ПОВЕЌЕ ИСПРЕПЛЕТЕНИ КОСА - Нема повеќе да се грижиш за вашата коса се испреплетени, а го носи ова, бидејќи неговата BLADELESS!.ОДЛИЧНО ЗА СЕКОГО – Голема ставка за сите на возраст над 3! Одлично за деца кога играат надвор или сакате да се излади возење по игра.Дури и за бабата, кога таа се гаси на намирници продавница или е дома.ЗАТВОРЕН & ОТВОРЕНО USE – Може да се земе НАСЕКАДЕ!Однесете ја до салата за тренинг, на пешачење патување, патување, концерти, активности на отворено, го користите додека готвење во текот на жешка печка, или само седи дома гледа во живо!.НАЈВАЖНО : да Уживаат и да останете кул!.

Главните карактеристики

Избор на клиент