.

.

Shanrya Виси Штракаат, Кадифен Новороденче Виси Штракаат за Креветчето за Шетач(був)

Shanrya Виси Штракаат, Кадифен Новороденче Виси Штракаат за Креветчето за Шетач(був)

DEN 297.60

Пристапност
Во достапна форма

Црна и бела преглед на играчка може да ги привлече бебето внимание добро и да се стимулира бебето визуелни свеста на објекти.Прекрасна був изглед, тоа ќе биде добар избор за да се даде на бебето, како подарок.Кога ќе се тресат оваа pendant, тоа ќе емитираат пријатен и мек звук, кој може да го споделите вашето бебе заспие.Направен од висок квалитет на кадифен материјал, безбедно и безопасно, нема да предизвика иритација на кожата.Опремен со виси прстен, кој може да се закачи на шетач или креветчето, многу погодно.Функција : 1. Црна и бела преглед на играчка може да ги привлече бебето внимание добро и да се стимулира бебето визуелни свеста на објекти.2. Прекрасна був изглед, тоа ќе биде добар избор за да се даде на бебето, како подарок.3. Кога ќе се тресат оваа pendant, тоа ќе емитираат пријатен и мек звук, кој може да го споделите вашето бебе заспие.4. Опремен со виси прстен, кој може да се закачи на шетач или креветчето, многу погодно.5. Направен од висок квалитет на кадифен материјал, безбедно и безопасно, нема да предизвика иритација на кожата.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Виси Rattle Material : Plush Apply да : Над 3 месец стариот бебе Пакет Листа : 1 x Виси Штракаат.

Главните карактеристики

Condition:
100% Brand New 
Item Type:
Hanging Rattle
Material:
Plush
Apply to:
Above 3 month old baby
Package List:
1 x Hanging Rattle :
Избор на клиент