.

.

Одлична Рамнотежа Флип Алатка Челик Метал Виткање Флип Алатка Безбедни за Почетник и Деца (ГР)

Одлична Рамнотежа Флип Алатка Челик Метал Виткање Флип Алатка Безбедни за Почетник и Деца (ГР)

DEN 407.52

Пристапност
Во достапна форма

[100% Безбедно ] : ја Оваа одлична рамнотежа флип алатка е совршен за учење како да користите вистинска работа без сите намалувања и bruising раце.На unsharpened сечилото празно, ќе се задржи подалеку од опасност како почетник. [Ажурирано Дизајн] : Висока Издржливост-Специјален нерѓосувачки челик и голема носивост axial завртки обезбеди одлична отпорност на корозија и го прави повеќе издржливи во долго време се користи,особено брилијантни бои го прави многу повеќе кул кога ќе го покаже пред вашите пријатели. [Карактеристики на производот] : Должина-8.7 инчен,Должината на машина глава-4.0 инчен,Тежина-5.3 оз. [Добар Дар] : Како шик и иновативен дизајн ќе направи било ентузијаст во можност да го одбие тоа, тоа е одличен подарок за пријателите и семејството. [Не Грижете се, По Продажба] : За било која причина не сте целосно задоволни, побара замена или целосно враќање на средствата.Боја : ГР.

Главните карактеристики

Избор на клиент