.

.

Aida Bz Вшмукување Вратата Правец на Chimes, сладолед Пауловнија Ѕвона Јапонски Фрижидер Налепници Дома Спалната соба Гардероба Вратата Бел Украси

Aida Bz Вшмукување Вратата Правец на Chimes, сладолед Пауловнија Ѕвона Јапонски Фрижидер Налепници Дома Спалната

DEN 3921.36

Пристапност
Во достапна форма

Високо квалитетна изработка и материјали : оваа врата / правец на свири, направен од висок квалитет на црн орев / јавор и месинг, исклучителна површината изработка.Големина : 12.5 x 7 x 5 см / 4.9 x 2.75 x 1.96 во.Домот ретро зен-мелодија : Овој сладок глас може да се слушне секој пат кога ќе ја отворите вратата или да ја затвори вратата.Кога некој влегува на врата, тој ќе ве потсетам дека секогаш ќе ви даде неочекувани изненадувања.Можете да го ставите на вашето биро, кога ви треба да се релаксира, чист звук може да го внесете медитација држава.Лесен за инсталација : Магнетни дизајн им овозможува на производот да се закачите на голем број на метални површини, нема потреба да се стиска, нема траги.Ако вашата врата е неметални (како што се дрвена врата, стакло од врата, фрижидер врата, итн.), можете да користете додатоци без трага мрежа.Различни декоративни употреба : Овој производ можат да бидат применети на различни метални површини, како што се фрижидер налепници, како што се метални врати, метал windows, фрижидери, итн., исто така, може да се користи како вертикален правец chimes и украси.Минималистички дизајн може да биде добро да се интегрира во вашата домашна декорација.Креативни подароци : Оваа убава бел е дефинитивно вашиот голем подарок.Уникатен doorbells може да се користи како подароци, собирачи, украси, или луѓе кои се многу важни за вас.Во моментов decompressed ринг тон : На бел е прилагоден од страна на професионални tunner, бел полирање процес, звукот е чист, остатокот е рана.Секој пат кога ќе се отвори вратата, јас сум полн со љубов, со ентузијазам ..среќа е полна.Симпатична и класичен - секој пат кога ќе ја отворите вашата врата или да ја затворите вратата, може да се слушне овој сладок глас, со неограничена забава на вашиот живот.Кога некој ќе влезе во домот, тоа ќе ве потсетам дека секогаш може да ви даде неочекувано изненадување искуство.Големина : Големина : 12.5 x 7 x 5 СМ / 4.9 x 2.75 x 1.96 in Color : logs Material : Црн Орев / Јавор + Brass Function : Ветрот Бел, Doorbell Surface третман : Дрво, восок oil Installation режим : магнетни + 3 M glue Scenario : безбедност врата, дрвени врати, фрижидер врата, стакло од врата, десктоп украси, итн.Подароци : семејство, пријатели, деловни подароци, итн.

Главните карактеристики

Избор на клиент