.

.

Спортски Оркестарот Boston Bruins TRIMFLEXX 3-D Изгравирани Метални Амблем Пак w/Врежана Заврши

Спортски Оркестарот Boston Bruins TRIMFLEXX 3-D Изгравирани Метални Амблем Пак w/Врежана Заврши

DEN 791.76

Пристапност
Во достапна форма

Службен NHL Колекторот е TRIMFLEXX Амблем дух пакостник.Со смели металик амблем кој дигитално печатени покрена 3-D елементи во склопот на тимот име, лого и графика овие официјално лиценцирани NHL колекционерски предмети нудат висока дефиниција врежани keepsakes со врежана заврши.Жив Покрена 3-D Текстура Метални Елементи - Висока Дефиниција Дигитално Печатени Детали - Хром Букви - Врежана Заврши.Официјално Лиценцирани од страна на Националната Хокеј Лига.Регулатива Големина (3" x 3" x 1") и Тежина (6 мл.).Со смели металик амблем кој дигитално печатени покрена 3-D елементи во склопот на тимот име, лого и графика овие официјално лиценцирани NHL колекционерски предмети нудат висока дефиниција врежани keepsakes со врежана заврши.Регулатива големина (3" x 3" x 1") и тежина (6 мл.).

Главните карактеристики

Избор на клиент