.

.

1pcs LCD Дисплеј МК-328 TR за LCR ESR Тестер Транзистори Inductance Capacitance Отпор ESR Метар

1pcs LCD Дисплеј МК-328 TR за LCR ESR Тестер Транзистори Inductance Capacitance Отпор ESR Метар

DEN 869.28

Пристапност
Во достапна форма

1pcs LCD дисплеј МК-328 TR за LCR ESR Тестер Транзистори Inductance Capacitance Отпор ESR Метар.Развиена земја Проценува Време на Испорака : 7-18 дена од страна на Посебна линија. 10-30 дена за друга земја.Ние нудиме Забрзан Превозот услуга : 3-8 дена.(со исклучок на ракување со времето).Ако цел износ над НАС $200, ние ќе ги искористиме Препорачана Превозот услуга за слободни.

Главните карактеристики

Избор на клиент