.

.

Hython Случај за iPhone 13 Про Max Случај, Сјајот Искра Bling Тешки 3 во 1 со Полно работно Тело Defender Заштитна Телефон Случај, Тешко PC Школка Хибрид Shockproof TPU Браник Покритие за Же?

Hython Случај за iPhone 13 Про Max Случај, Сјајот Искра Bling Тешки 3 во 1 со Полно работно Тело Defender Заштитна

DEN 239.76

Пристапност
Во достапна форма

Компатибилни Модели : Тешки заштита на телефонот случај за Apple i Phone 13 Про Max 6.7 инчи, Не е компатибилна со други уреди, Поддршка Безжично Полнење.Искра Дизајн : Убава мазна светкавиот сјајот на задната страна ќе го направите вашиот телефон да изгледа повеќе shinning и привлечни, симпатична и око-фаќање.Три Слоеви на Заштита : Висока отпорност на хард PC надворешната школка и пред екранот браник, со мека TPU внатрешна ракави да понуди полно работно тело за заштита; Екран заштитник НЕ е вклучена.Камерата Ние и ветуваме на слободна замена или рефундирање ако не сте задоволни со овој случај; Било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас за слободни, ние ќе ви обезбедиме со соодветно решение што е можно поскоро.Hython за i Phone 13 Про Max Случај, Тешки 3 во 1 со Полно работно Тело Defender Заштитна Телефон Случај, Сјајот Искра Покритие за Жените, Розово Злато.П1 : дали Е ова сјајот случај компатибилен со i Phone 13 про макс?.Да, ова искра случај е само компатибилни со i Phone 13 про max 6.7 инчи 2021. Прецизни cutouts за сите пристаништа, копчиња, камера и звучници.Сите тактилни копчиња и полнење пристаништа се лесен за пристап.Q2 : Дали i Phone 13 про max розово злато случај го заштитите вашиот телефон и?.Да, висока отпорност на хард PC надворешната школка и пред екранот браник, со мека TPU внатрешна ракави да понуди полно работно тело за заштита, и доволно покрена усна може да се заштити пред екран и назад камерата леќи од гребнатини.Q3 : Дали овој случај поддршка безжичните полначи?.Да, ова i Phone 13 про max случај се работи 100% одговара за безжично полнење влошки со случајот на.Q4 : Дали овој пакет вклучуваат екран заштитник?.Не, екран заштитник НЕ е вклучена.

Главните карактеристики

Избор на клиент