.

.

Yadianna ПРИСТИГНУВАЊЕ 5MP USB Видео CCD Камера Биолошки Стерео Микроскоп Фотографирање индустриски Електронски Окулар со 2 адаптер (Боја : 5MP)

Yadianna ПРИСТИГНУВАЊЕ 5MP USB Видео CCD Камера Биолошки Стерео Микроскоп Фотографирање индустриски Електронски

DEN 1279.20

Пристапност
Во достапна форма

5 MP USB Видео CCD Камера Биолошки Стерео Микроскоп Фотографирање индустриски Електронски Окулар со 2 адаптер.SCMOS Серија USB2.0 CMOS Камера Димензија.Инсталација цртежи(Кликни да зголемиш).На SCMOS Камера тело.направени од алуминиум легура blackening, окуларни ousing : Кол.27.2 X 40mm обезбедува тешки.вреден работник решение.Камерата е дизајниран со висок квалитет IR-НАМАЛУВАЊЕ на филтер за филтрирање на инфрацрвена светлина и заштита на камера сензор.Откако ќе ги купите нашите производи, ние ќе ви обезбедиме со најискрено услуга и да уживаат во шопинг!.Откако ќе ги купите нашите производи, ние ќе ви обезбедиме со најискрено услуга и да уживаат во шопинг!Нема подвижни делови вклучени.Овие мерки се обезбеди солиден, стабилна решение со зголемен животен век кога во споредба со другите индустриски камера решенија.Пакување : 5 MP Индустриски Камера Окуларот X 1 USB кабел X 1 Sofware/APP CD 130mm X Прстен адаптер X 130.5 mm Прстен адаптер X 1 Microscope Микрометар (како подарок) X 1 Not вклучени микроскоп и компјутер.Димензија : 50mmx55mmx40.5mm Interface : USB 2.0 Резолуција : 2592 x 1944 Sensor Тип : 1/2.5" вистинската боја CMOSPixel Големина : 2.2 um X 2.2 um Frame го Оценувате : 640 X 480 : 30fps; 2592 X 1944 : 10fps Auto Баланс на Белата боја : Yes Exposure : Прирачник/Auto Image Формат : JPG/BMP/PNG/GIFVideo Формат : AVIOperating Систем Поддржан од : win8/7(32bits и 64bits)/Vista/XP/windows2003 Software : Фаќање софтвер, слободна driver Tube големина : C Порта, Адаптер прстен D30mm Microscope Микрометар (како подарок).

Главните карактеристики

Избор на клиент