.

.

Makartt Зебра Нокти Датотеки 100 180 Ронки со Ноктите Украси Комплет Пакетот

Makartt Зебра Нокти Датотеки 100 180 Ронки со Ноктите Украси Комплет Пакетот

DEN 145.92

Пристапност
Во достапна форма

Премиум Квалитет : Makartt Зебра Нокти Датотеки се изработени со врвен квалитет селотејп и emery одбор материјали.Дизајниран со Semicircle Форма и Двојно Страни, овие убав, здрав & трајни нокти датотеки ви овозможува удобно помине прави искуство.Вие само треба да се применуваат светлина притисок, но може да се види резултати веднаш, тие нема да се наведнуваат!.Мулти-Функција Помине Украси : Makartt помине додатоци колекции работа за на доградба на акрилни нокти или природни нокти, може да се создаде било ноктите дизајни, само да се комбинираат овие нокти украси со твоите гел полирање, поли помине гелови и доградба на акрилни нокти.Различни Жито Функција Поинаку : Makartt нокти датотека сет е идеален да се поднесе и груба до хард ноктите и пети ноктите во 100 ронки, додека 180 ронки smoothes до вашите нокти работ со рафинирана форма. ★★★Флексибилно Прилагодување - Знаете што сте со користење!Секој нокти датотека има сопствен печатени, вклучува 100/180, 100/100, 240/240 Ронки Помине Визуелниот Датотеки.Океанот Couture Пакет Содржи : Makartt помине уметност материјали сет вклучува 1 кутија помине сјајот во 12 бои, 2 кутии 3 D мулти-облик и големина кристал AB rhinestones, 1 кутија 3d пеперутка помине sequins во 12 бои, 1 поле 6-боја на ноктите суви цвеќиња и 1 помине tweezer.Совршен Подарок за Жените : Makartt помине уметност декорација е најдобар помине уметност алатки за жените кои се помине љубители на Божиќ, Нова година и други фестивали во исклучителна пакување.

Главните карактеристики

Избор на клиент