.

.

QFFL Ѕид-Монтирани Бакар Агол Багажник, Бања Стаклена Полица со Крпа Бар и Кука, Туш Триаголник Чување на Организаторот, за Кујна, Балкон (Големина : Двоен Слој)

QFFL Ѕид-Монтирани Бакар Агол Багажник, Бања Стаклена Полица со Крпа Бар и Кука, Туш Триаголник Чување на Организаторот,

DEN 2736.96

Пристапност
Во достапна форма

【Материјал】Туш за Складирање е нула-доказ направени од бакар заградата и премиум квалитет калено стакло.На 8мм дебелината на калено стакло, обезбедува одлична безбедност и стабилност. 【Дизајн】Оваа стаклена полица со железница е одлично да се продавница за козметика и toiletries на, исто така, гарантира дека работите ќе останат на полица и да не заврши на подот.Со крпа бар и кука за да се зголеми просторот за складирање. 【Кујна Организатор】Овој голем ѕид полица преобразува го потроши простор во пространа површина.Едноставни и чисти линии спарени со полиран метал текстура, оваа полица, исто така, ќе се даде еден допир на домот на вашиот тоалет!. 【Разноврсна Употреба】Идеален за употреба во Бања,Тоалет,Тоалети.Голема големина дизајн, кој заштедува многу простор на вашиот дом. 【Хардвер Вклучени】Доаѓа со сите потребни додатоци така можете да започнете со инсталација откако сте го примиле пакетот.Нејзините простор за заштеда на агол дизајн држи вашата бања организиран и чиста.Се преобразува во потроши ѕид простор во пространа површина, држи сè што уредно организирани и во место.Спецификација : -Процес : Electroplating полирање-Материјал : бакар + стакло-Инсталација метод : удар-Инсталација на животната средина : бања/wc-Size : Еден слој : 24*25*25cm/9*10*10in Double слој : 46*25*25cm/18*10*10in-Карактеристики : анти- ' рѓа, водоотпорен, Силна товарот-Пакет содржина : стаклена полица, монтажа додатоци(не вклучувајќи и други работи)-Драги купувачот, поради светлосни ефекти, осветленост на дисплејот, прирачник за мерење и други фактори, боја и големина помеѓу фото и вистинскиот објект може да биде малку поинаков.Искрено се надевам дека ќе може да го разбере!Ви благодариме!.

Главните карактеристики

:
--Process
:
--Material
:
--Installation method
:
--Installation environment
:
--Size
Single layer:
24*25*25cm/9*10*10in
Double layer:
46*25*25cm/18*10*10in
:
--Features
:
--Package content
:
--Dear buyer, due to lighting effects, display brightness, manual measurement and other factors, the color and size between the photo and the actual item may be slightly different. I sincerely hope that you can understand! Thank you!
Избор на клиент