.

.

N/A/Метал Рака Ѕвона,Батлер Бел,Гласно Метал Рачни Прстен Бел Чај за Повикување на Внимание и Помош

N/A/Метал Рака Ѕвона,Батлер Бел,Гласно Метал Рачни Прстен Бел Чај за Повикување на Внимание и Помош

DEN 203.76

Пристапност
Во достапна форма

93*5in Material : ABS рачка + железо bell Process : Electroplatingtype : A : Прстен за бакнеж - Red B : Прстен за насмевка - Yellow C : Прстен за пиво - Bronze Packing Листа : 1*handbell Interesting Рака Бел : Овој роман рака бел може да се користи како реквизити за Божиќ или партиски активности.На electroplating и полирање процес го прави површината на рака бел мазна и сјајна.Удобен Зафат : Секој метал handbell е опремен со ABS рачка, која е удобно да зафат и не е лесно да се лизга од вашата рака.Интересна Страна Бел : Овој роман рака бел може да се користи како реквизити за Божиќ или партиски активности. Поради светлосни ефекти и снимање агли, постои боја разлика во производ, ве молиме да се разбере.Три стилови на Прстен за бакнеж, Ѕвони за насмевка, и Прстенот за пиво може да ви донесе различни задоволство.Кога ќе нежно се тресат handbell, мини метал топката внатре во handbell ќе го погоди метална школка, давање на јасни, остри и гласни тон на ѕвонење за да им помогне на што треба да се привлече внимание кога ќе го користите.Опис : Нашите handbells имаат три стилови, печатени со различни текстови, имено Прстен за бакнеж, Ѕвони за насмевка, и Прстенот за пиво. Поради прирачник за мерење, постои толеранција во производ големина.Високо-квалитетни Материјали : Нашата страна бел е направен од високо-квалитет на метал, што не е лесно да исчезнат или ' рѓа, и е издржлив.Белешки : 1.

Главните карактеристики

Size:
about 75*130mm/ 2.93*5in
Material:
ABS handle + iron bell
Process:
Electroplating
A:
Ring for a kiss - Red
B:
Ring for a smile - Yellow
C:
Ring for a beer - Bronze
Packing List:
1*handbell :
Interesting Hand Bell:
This novel hand bell can be used as props for Christmas or party activities. The three styles of Ring for a kiss, Ring for a smile, and Ring for a beer can bring you different happiness.
High-quality Material:
Our hand bell is made of high-quality metal, which is not easy to fade or rust, and is durable. The electroplating and polishing process makes the surface of the hand bell smooth and shiny.
Notes:
1. Due to the lighting effects and shooting angles, there is a color difference in the product, please understand. :
2. Due to manual measurement, there is a tolerance in the product size. :
Избор на клиент