.

.

Фризура Ножици, од не ' Рѓосувачки Челик 6.0 Инчен Коса Чистење Стриже Косата Ножици Сечилото Мешање на Смолкнување за Коса Салони за Дома(Заб ножици)

Фризура Ножици, од не ' Рѓосувачки Челик 6.0 Инчен Коса Чистење Стриже Косата Ножици Сечилото Мешање на Смолкнување

DEN 374.16

Пристапност
Во достапна форма

Повеќе Функции : да Помогнат во намалување на стресот и непријатност, што ќе ви овозможи да бидете сигурни фризура секој пат.Опремени Со Прилагодување Завртки : може да се прилагоди на косата clipper да ги задоволи вашата желба за тензија.Супер Нож : Шупливи мелење може да се намали коса рамномерно, која е многу погодна за сечење за да се направи скрати косата повеќе убави и природни.Чистење Ножици : Ножеви се конвексни шупливи основа за подобрување на работ на задржување, чистење содржи забите на еден нож и се на работ.Идеален за раслојување и додавање на текстура на фризури.Нерѓосувачки Челик Материјал : Не е лесно да ' рѓа, издржлив и може да се користи за долго време.Функција : 1. Чистење Ножици : Ножеви се конвексни шупливи основа за подобрување на работ на задржување, чистење содржи забите на еден нож и се на работ.Идеален за раслојување и додавање на текстура на фризури.2. Супер Нож : Шупливи мелење може да се намали коса рамномерно, која е многу погодна за сечење за да се направи скрати косата повеќе убави и природни.3. Повеќе Функции : да Помогнат во намалување на стресот и непријатност, што ќе ви овозможи да бидете сигурни фризура секој пат.4. Нерѓосувачки Челик Материјал : Не е лесно да ' рѓа, издржлив и може да се користи за долго време.5. Опремени Со Прилагодување Завртки : може да се прилагоди на косата clipper да ги задоволи вашата желба за тензија.Спецификација : Предмет Тип : Коса за Сечење Scissors Material : Нерѓосувачки Steel Color : Црно, златен Пакет Листа : 1 x Коса за Сечење Режа.

Главните карактеристики

Item Type:
Hair Cutting Scissors
Material:
Stainless Steel
Color:
Black, gold
Package List:
1 x Hair Cutting Scissor :
Избор на клиент