.

.

LAIYUHUA Шарени Лепливи Куки со 5 Куки и 1 Преграда за Складирање, Совршен за Вашата Entryway, Кујна, Спална соба Мачка Лицето на Животните

LAIYUHUA Шарени Лепливи Куки со 5 Куки и 1 Преграда за Складирање, Совршен за Вашата Entryway, Кујна, Спална

DEN 359.76

Пристапност
Во достапна форма

7(W) x 1(H) инчи.4 фунти На јадицата не се препорачува за бесење тешки, скапи или кршливи предмети -Пакет : ѕид кука.Силна и Разноврсна : внатрешна кука има силно на различни површини, вклучувајќи и насликаните ѕидови, заврши дрво, стакло, плочи, метал и други мазни површини.Нашата кука со 3 M е лесно да се користи и помага да се задржи вашите ѕидови во потрага убава Спецификации : -Големина : 7(L) x 2.Основата е изработена од тврда пластика, која не е лесно да се скрши.Заштеда на простор и да изгледате одлично во исто време.Одлично за entryway простор организирање и ѕидот декоративни.Ѕидот кука се направени од издржлив микрофибер кожа и тврда пластика, обезбедување на квалитет и долговечност. 5 куки закачалка може да се користи како вашата кујна багажник, крпа багажник, шамија багажник, грб управување, клучните кука, паричник кука и други.Идеален за entryway, спална соба, плакар, кујна и така натаму.Материјали и Големина : површината е направен од микрофибер кожа, која е абразија-отпорни и лесно да се чисти.Мулти Цел : На ѕидот кука со простор за замрзнување е совршено решение за организирање на пенкало, ножици, пост-тоа белешки, чешли.Лесно да се отстрани без површината штета, може да се расклопуваат лесно по топење 3 M ленти со греење со фен за коса.

Главните карактеристики

Избор на клиент