.

.

Lurrose 2 Парчиња По - Бања Издувам Кутија Бебе Нега на Кожата во Прав Случај Преносни Тело во Прав Сад Фармацевт со Sifter за Домашни Патување

Lurrose 2 Парчиња По - Бања Издувам Кутија Бебе Нега на Кожата во Прав Случај Преносни Тело во Прав Сад Фармацевт

DEN 378.96

Пристапност
Во достапна форма

Со користење на добри материјали за да се обезбеди долг животен пат, погоден како бебе туш подарок.Широката уста го прави полесно за вас да се прав, мазна прав надвор, и да се грижи за вашиот babys деликатна кожа.Складирање шише со малку може да се користи за чување на talcum прав кутија, бидете сигурни дека talcum прав и плескавици чисти.На компактна големина и удобен дизајн го прават погодни за употреба дома и кога.Таписерии изработка, издржливи и убави, практична алатка за нови родителите да се грижат за своите бебиња.

Главните карактеристики

Избор на клиент