.

.

Kohler 21973 Замена Дел

Kohler 21973 Замена Дел

DEN 2392.56

Пристапност
Во достапна форма

Заштита на гаранцијата на KOHLER производи, секогаш се погледне за KOHLER ВИСТИНСКИ ДЕЛОВИ лого.Завртка .250-28 UNF-2 A X. 813. Конструиран за да се промовира производ долговечност.Направени со премиум материјали за поголема трајност.Опис на производот Заштита на гаранцијата на KOHLER производи, секогаш се погледне за KOHLER вистински делови лого.KOHLER вистински делови, се дизајнирани од страна на KOHLER инженери да се одржи оригиналниот производ перформанси и да се промовира производ долговечност.Од Производителот Kohler замена дел; 21973.Дел број 219793 е еден шраф.Завртка .250-28 UNF-2 A X .813 Не заврши Kohler замена на делови.Завртка .250-28 UNF-2 A X .813. Нема крај на производот.Kohler замена на делови.

Главните карактеристики

Избор на клиент