.

.

20X50 Висока Моќност Двоглед, за Возрасни, Компактен Водоотпорен Двоглед за Птицата Гледа Лов Патување Фудбалски Игри Stargazing со Торба и Рака

20X50 Висока Моќност Двоглед, за Возрасни, Компактен Водоотпорен Двоглед за Птицата Гледа Лов Патување Фудбалски

DEN 736.80

Пристапност
Во достапна форма

[Професионален Високо-Придвижуван 20x50 HD Двоглед]Овој двоглед за возрасни е дизајниран со 20x зголемување и 50mm цел леќа, обезбеди пошироко поле на гледање, допуштајќи да се погледне подалеку, појасно и посветла. [Новата генерација BAK4 призма систем ]Ја Bak-4 призмата нека компактен двоглед обезбедување светли, јасни и жилет-остри гледање.Мазни и големи центар фокус knob го прави лесно да се приспособат, така што одговара на поинаков поглед на далечина. [Не се Лизга Зафат & Трајни ]Трајни структура со мирис на гумени оклопи за кои се обезбедува заштита, како и безбедна и удобна грчевито држејќи се за површината.Магла-доказ слој го спречува влага, прашина и остатоци од добивање внатре во двоглед.но, исто така, совршен за активности на отворено како на пример, качување, пешачење, за патување, гледајќи дивиот свет и сценографијата. [Широко Поле и Јасен Поглед]Моќен бинокуларна со 50mm голем приказ eyepieces, да обезбеди поголеми слики и да се обезбеди повеќе јасни детали.Оваа двоглед за возрасни лица со 20x високо зголемување, понуди најмногу удобно и најасните на ставови,совршен за качување, пешачење, патување,посета и гледа животинскиот свет. [Сигурен Сервис Тим] Ќе може да се добие техничка помош од нашата служба за корисници и онлајн стручниот тим.Без оглед на било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас. 20 X50 Компактен Висок напојува Binoculars Our birding двоглед има зголемување 20x,50mm цел леќа, и тоа е се покриваат со BAK-4 призмата текстура,која може да ви обезбеди широк и неверојатен поглед.Покрај тоа,Овој бинокуларна со џеб големина е многу компактен и соодветна носат насекаде.Широк Агол Двоглед дизајн со цврста конструкција и заштитни гумени, така што нашата двоглед може да се користат секојдневно водоотпорен, но не може да потопен во вода.Спецификации : Производ модел : 20x50 Nuclear огледало материјал : BAK4 Magnification : 20 times Lens слој : FMC coating Prism систем : Павле prism Eye маска тип : Виткање око mask Exit ученик растојание : 7mm Exit ученик дијаметар : 11mm Protection систем : анти-магла, животот waterproof Size информации : 195×185x70mm Package Вклучува : 1*Пакување боја box1*Половината bag1*Binoculars1*леќа чистење cloth1*Manual1*Не се лизга рака на рака.

Главните карактеристики

Избор на клиент