.

.

Mustang Производ Вегас Златна Витези 3D Текстура Сувенири Хокеј 2-Пак Pack (Блок & Шарени)

Mustang Производ Вегас Златна Витези 3D Текстура Сувенири Хокеј 2-Пак Pack (Блок & Шарени)

DEN 719.76

Пристапност
Во достапна форма

Две (2) Текстура Хокеј NHL Пакови w/Воскресна Тимот Графика.Поставете ги Вклучува (1) Блок а (1) Шарени Стил дух пакостник.Карактеристики Висока Резолуција Дигитално Печатени Детали w/3 D Елементи & Врежана Заврши.Целосно Лиценцирана од NHL колекционерски предмети.Регулатива Големина : 3" x 3" x 1" (Секој дух пакостник).Нашите текстура NHL пакови се дигитално печатени со 3 D елементи во склопот на тимот име и лого!Висока Резолуција Дигитално Печатени Детали & Врежана Заврши.Целосно Лиценцирана од NHL Предмети.Големина : 3" x 3" x 1".

Главните карактеристики

Избор на клиент