.

.

Dragonflies во Лет Мобилен Телефон Прст Прстен Носителот Телефон 360 Степен Ротација Контрола Компатибилен со Повеќето Случаи

Dragonflies во Лет Мобилен Телефон Прст Прстен Носителот Телефон 360 Степен Ротација Контрола Компатибилен со

DEN 311.76

Пристапност
Во достапна форма

Боја : Dragonflies Во Лет Мобилен Телефон Holder The Прст Прстен Потпирачот Е Направен Од Високо-Квалитет Цинк, Алуминиум,Цинк Легура Има Добра Еластичност И Карактеристики Ruggedness,Што Придонесува Кон Долг Животен Век.Забелешка : Ве Молиме Да Ја Исчистите Површината На Телефон/Phone Случај Пред Употреба, Чувајте Го На Рамна И Мазна.

Главните карактеристики

Избор на клиент