.

.

Mugzie Гитари од не ' Рѓосувачки Челик Патување Кригла со Изолирани Wetsuit Маска, 20 мл, Црна

Mugzie Гитари од не ' Рѓосувачки Челик Патување Кригла со Изолирани Wetsuit Маска, 20 мл, Црна

DEN 502.80

Пристапност
Во достапна форма

20 Мл од не ' Рѓосувачки Челик Патување Кригла покриени со вода-доказ, neoprene wetsuit материјал.Рака-пораби ткаенина маска е направена од 1/4 инчи затворен мобилен neoprene дека е покриено со мек, вода-доказ полиестер ткаенини.Дамка-отпорни поклопецот е отпечатен во hi-резолуција и има целосна заврши покриеност.Истури отпорни капак и и нон-пропадна дното.Cushioned покрие содржи сигурна потпора и ги елиминира кондензација и потење.Се вклопува во повеќето автомобил купот на носителите и контра-пондериран дното обезбедува стабилност.Дното дијаметар е 2 ¾ инчи.Патентирана.Навистина уникатна.Направен во САД.СЛОБОДЕН СТАНДАРД ЗА ИСПОРАКА.Mugzie бренд патување чаши се комбинираат одлична изолација и вода-доказ својства на neoprene wetsuit материјал и корисноста на истури-доказ, од не ' рѓосувачки челик патување кригла.На Mugzie е уникатен, рака-пораби ткаенина маска е направена од 1/4 инчи затворен мобилен neoprene дека е покриено со мек, вода-доказ полиестер ткаенини.Дамки-отпорни поклопецот е отпечатен во hi-резолуција и има целосна заврши покриеност.На Mugzie има одлична изолација својства за да се задржи пијалоци топла или ладна.На cushioned покрие содржи сигурна потпора и ги елиминира кондензација и потење.Mugzie патување кригла се вклопува во повеќето автомобил купот на носителите и контра-пондериран дното обезбедува стабилност.Користете го за и топли и ладни пијалоци. 20 Унца Капацитет.Карактеристики истури отпорни капак и не-пропадна дното.Рака Мие.Направен во U. S. A. Патентиран.Бесплатен превозот од Уметноста Плочи или Премиер.

Главните карактеристики

Избор на клиент