.

.

Queenbox Ротирачка Врата Latch, Цинк Легура Лизгачки Заклучување, Универзална Топ Тока Бравите Резиња За Внатрешни Работи Вратите Прозорецот, Мат Црна

Queenbox Ротирачка Врата Latch, Цинк Легура Лизгачки Заклучување, Универзална Топ Тока Бравите Резиња За Внатрешни

DEN 311.28

Пристапност
Во достапна форма

Вратата latch заклучување : Таписерии и моден дизајн, работи совршено на двете страни на целта.Употреба : Компактен, издржлива и корисна за заклучување за повеќе намена како врати, прозорци и др.Брави Материјал : Направени од цинк легура материјал, се обезбеди силна употреба и долг живот во влажна средина.Едноставен за инсталација : Завртки за фиксирање на инсталација (пакет се вклучени 1 заклучување и 6 завртки).Пакет се Вклучени : 1 PC * Вратата latch заклучување + 6 Pcs * Завртки; Димензии(прибл.) : S големина, 42 * 30мм / 1.65 * 1.18", завртка должина 22mm/0.87".Универзална Вратата Latch Портата Latch Безбедност Лизгачки Врата Заклучување На Вратата Гром Цинк Легура Со Завртки Latch Карактеристики : 1. Таписерии и моден дизајн, работи совршено на двете страни на целта. 2. Компактен, издржлива и корисна за заклучување за повеќе намена како врати, прозорци и др. 3. Направени од цинк легура материјал, се обезбеди силна употреба и долг живот во влажна средина. 4. Едноставни за инсталација.Завртки за фиксирање на инсталација (пакет се вклучени 1 заклучување и 6 завртки).Карактеристики : Материјал : цинк легура Функција : rotate гром Факултативна Боја : антички црвена, антички бронза, брусен, мат црна Димензии(прибл.) : S големина, 42 * 30мм / 1.65 * 1.18", завртка должина 22mm/0.87" Пакет : 1 PC * Вратата latch заклучување 6 Pcs * Завртка answer : ___________________________ Note : Како прегледувач на различни компјутери, бојата ќе имаат мала разлика во споредба со сликите ве Молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење (1 инч = 2.54 см).

Главните карактеристики

Избор на клиент