.

.

Сина Опашот на Мобилен Телефон Прст Прстен Носителот Телефон 360 Степен Ротација Контрола Компатибилен со Повеќето Случаи

Сина Опашот на Мобилен Телефон Прст Прстен Носителот Телефон 360 Степен Ротација Контрола Компатибилен со Повеќето

DEN 311.76

Пристапност
Во достапна форма

Висок Квалитет На Материјалите : Прст Прстен Потпирачот Е Направен Од Високо-Квалитет Цинк, Алуминиум,Цинк Легура Има Добра Еластичност И Карактеристики Ruggedness,Што Придонесува Кон Долг Животен Век.Полиран Прстен Носителот,Мазна Работ,Без Грижи На Гребнатини Да ги Прстите Дека НЕ додавајте Премногу Тежина На Вашиот Телефон.Широко се Користи : 360°на ротација И 180° Флип се Направи Повеќе Флексибилен И Лесен за Да Ви овозможи Со Прилагодливи Агол на Гледање.

Главните карактеристики

Избор на клиент