.

.

JIJIANUS 2 парчиња Стакло во Боја Шишиња Симпатична Шишиња со Плута Малку Шишиња Подарок Мали Тегли Ампули (Боја : Стил D)

JIJIANUS 2 парчиња Стакло во Боја Шишиња Симпатична Шишиња со Плута Малку Шишиња Подарок Мали Тегли Ампули (Боја

DEN 1135.20

Пристапност
Во достапна форма

Lifelike дизајн и excelent изработка.Овие стаклени шишиња со дрвени corks на нив се згодни за употреба.Совршен додаток за 1 : 12 скала куклена куќа.Може да биде исполнет со gliter моќ или други мали декорација во шишиња за да ги красат страните или фестивали итн.Погоден за употреба како партија услуги, порака шише, примерок шише, складирање шише или DIY декорација итн.Материјали : Glass Size : Околу.20*20mm Use : Стаклени Шишиња, Парфеми Шишиња, Мини Уметност Jas, Боја Шишиња,Шишиња, Привезоци, Стаклени Шишиња со Плута Затка,кои сакаат шишиња, подарок шишиња мали Тегли Vials The пакет се вклучени : 2 парчиња Минијатурни Стакло Bottles Tips : Сите на нашите предмети се минијатури за кукла на куќите и минијатурни сцени, тие НЕ се во животот големина предмети или играчки.Поради рачни мерења на локации , може да се 3мм отстапување постои,се надевам, ќе може да се разбере.Има мала разлика помеѓу сликата и реалниот објект предизвикани од светлина од светлината,се надевам, ќе може да се разбере.

Главните карактеристики

Избор на клиент