.

.

Косата Задебелување Sprayer, Косата се Одржи Заклучување Спреј Преносни Удобно за Дома за Жените за Губење на Косата(црна)

Косата Задебелување Sprayer, Косата се Одржи Заклучување Спреј Преносни Удобно за Дома за Жените за Губење на

DEN 297.36

Пристапност
Во достапна форма

ПРИРОДЕН ИЗГЛЕД : со Користење на sprayer го прави полесно за да ги растера влакна подеднакво.Па тие изгледаат природно.вие само треба светлина спреј дека може да се формира влакна на косата во кратко време, прави да изгледа помлада и повеќе згодни и убави.ПОДЕБЕЛИ БРЗО ВО 30 СЕКУНДИ : Тоа може да се направи косата погуста брзо во 30 секунди, многу лесен за употреба.ПРИРОДНИ РАСТИТЕЛНИ ЕКСТРАКТИ : Изработени од природни растителни екстракти, кои се безбедни и здравствено да се користи без иритација.ЛЕСЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ : Нема да се држиме облека и да го блокира порите, исто така лесно и лесен за чистење.ДОЛГОТРАЈНИ ЗА СИТЕ ДЕНОТ : Неговиот ефект е природна како вистински коса и долга-трајни за целиот ден.Опис : Овој производ е направен од природни растителни екстракти, кои се безбедни и здравствено да се користи без иритација.Тоа може да се направи косата погуста брзо во 30 секунди, и неговиот ефект е природна како вистински коса и долга-трајни за целиот ден.Она што е уште поважно, тоа нема да се држиме облека и да го блокира порите, исто така лесно и лесен за чистење.Овие прекрасни стоки, само го донесе дома!Карактеристики : 1. Изработени од природни растителни екстракти, кои се безбедни и здравствено да се користи без иритација. 2. Тоа може да се направи косата погуста брзо во 30 секунди, многу лесен за употреба.3. Неговиот ефект е природна како вистински коса и долга-трајни за целиот ден.4. Во споредба со традиционалните перика, повеќе физички и поудобно.5. Нема да се држиме облека и да го блокира порите, исто така лесно и лесен за чистење.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Коса Fiber Ingredient : Природни Растителни Extracts Optional Боја : Црна, Темно Кафена, Средни Кафена, Светло Кафена, Средни Русокоса, Светлина Русокоса, Сива, Бела, Auburn Content : 25g Package Тежина : Околу. 95g Package се Вклучени : 1 x Коса Влакна Само.

Главните карактеристики

  :
Condition:
100% Brand New
Item Type:
Hair Fiber
Ingredient:
Natural Plant Extracts
Optional Color:
Black, Dark Brown, Medium Brown, Light Brown, Medium Blonde, Light Blonde, Gray, White, Auburn
Content:
25g
Package Weight:
Approx. 95g
Package Included:
 
1 x Hair Fiber Only :
Избор на клиент