.

.

30 мл Нерѓосувачки Челик Вакуум Изолирани Гимнастик со Капак - Двоен Ѕид Патување Кригла Вода Кафе за Мраз Пијат & Топли Пијалаци, Trumpisher Черепот

30 мл Нерѓосувачки Челик Вакуум Изолирани Гимнастик со Капак - Двоен Ѕид Патување Кригла Вода Кафе за Мраз Пијат

DEN 599.76

Пристапност
Во достапна форма

★ВАКУУМ ИЗОЛАЦИЈА ТЕХНОЛОГИЈА★ Двојно ѕидови вакуум изолација на телото и чисто водат-формирана лагер осигура дека гимнастик е неверојатно добри во топлина зачувување.Секој гимнастик беше тестиран за да се гарантира нејзиниот висок вакуум степен да се чува вашите пијалаци ладни до 12 часа и топла за до 8 часа. ★18/8 НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК долниот дел од телото е мала големина ја прави гимнастик се вклопуваат во стандардна големина купот на сопствениците. ★ВИСОКО СЈАЕН ФИНИШ★ се издвојува со овој сјаен финиш.Txdeals4u Гимнастик е направен од 18/8 кујна-одделение од нерѓосувачки челик, има двојно-ѕидот вакуум изолација на хуманизирано дизајн ви дава најдоброто искуство.5.Квалитетот assurance Every гимнастик отиде преку строга температура тест пред да се стави на полица, така што може да бидат сигурни на нејзиниот квалитет.Она што е во box1* 30oz Txdeals4u Tumbler1* Капак*рачен перење Само*.

Главните карактеристики

Избор на клиент