.

.

Стенли 87-244 13 Парче Целосна полски Професионална Одделение SAE Долго Комбинација Клуч Сет

Стенли 87-244 13 Парче Целосна полски Професионална Одделение SAE Долго Комбинација Клуч Сет

DEN 1666.80

Пристапност
Во достапна форма

Идеален за употреба со влијанието на штекерите (подножјата).Frameless мотор со заменливи четки за продолжен алатка издржливост и живот.Заменливи четки.Кутија крајот на Стенли Комбинација клуч вработува Max-Вози систем, кој им овозможува на кутија крајот да се јавите на fastener далеку од аголот.Овој систем овозможува 15% повеќе вртежен момент да се примени на fastener и помага во намалување на fastener заокружување.Стенли клучеви се дизајнирани да ги исполнуваат или надминуваат ANSI спецификации.Ограничен Доживотна Гаранција.Опис на производот Идеален за употреба со влијанието на штекерите (подножјата).Frameless мотор со заменливи четки за продолжен алатка издржливост и живот.Заменливи четки.Од Производител кутијата крајот на Стенли® Комбинација клуч вработува Max-Вози¿ систем, кој им овозможува на кутија крајот да се јавите на fastener далеку од аголот.Овој систем овозможува 15% повеќе вртежен момент да се примени на fastener и помага во намалување на fastener заокружување.Стенли клучеви се дизајнирани да ги исполнуваат или надминуваат ANSI спецификации.

Главните карактеристики

Избор на клиент