.

.

Играчка Складирање Кутија Музичар со Гитара Деца Расклопна Складирање Сад за Расадник,Playroom Плакарот Домашна Организација,Голем 19.3x11.8x15.9 во

Играчка Складирање Кутија Музичар со Гитара Деца Расклопна Складирање Сад за Расадник,Playroom Плакарот Домашна

DEN 887.52

Пристапност
Во достапна форма

По-продажбата на : Desheze е посветена на обезбедување на клиенти со најдобар квалитет на производи и услуги.На количка за дизајн овозможува да бидат поставени по желба,без разлика дали тоа е под креветот, фиока, плакар или полица,тоа ќе не заземаат премногу простор.Можете да изберете различни бои и дезени за да се олесни мешање и појавување со куќи од различни бои и дизајни.Совршена декорација : овие ѓубре лименки се дадени во интересен, трендовски и симпатична стилови и бои, идеален за расадници, домашни канцеларии, занает соби, додавајќи еден допир на боја за да сите простории, а исто така се функционални.Свитлива : Постои заградата во внатрешноста на перење кошница, и задебелена дното е постабилна и издржливи.Можете да изберете различни бои и дезени за да се олесни мешање и појавување со куќи од различни бои и дизајни.Материјал : 300 D Оксфорд ткаенина + водоотпорен ПВЦ.Тежина : 650g.Димензии : 19.Карактеристики : Drawstring дизајн : Двете страни на перење кошница содржат мека коноп јаже на менувачот,што го прави полесно и поудобно кога ќе го носат кошница.Ако не сте задоволни со нашите производи,ние безусловно поддршка враќање и замена, ве молиме да бидат сигурни да се купи.9 во / 49x30x40.Модерен печатење : Постојат различни добар изглед за печатење на површината на кошница.Функција : Овој плоштад перење кошница може да биде складирање кутија дома, што се користи за чување на разни украси, занаети, детски играчки, списанија и други предмети.

Главните карактеристики

Избор на клиент