.

.

Светли Цвеќиња Мобилен Телефон Прст Прстен Носителот Телефон 360 Степен Ротација Контрола Компатибилен со Повеќето Случаи

Светли Цвеќиња Мобилен Телефон Прст Прстен Носителот Телефон 360 Степен Ротација Контрола Компатибилен со Повеќето

DEN 311.76

Пристапност
Во достапна форма

Ако Имате Било Какви Прашања,Ве Молиме Слободно Контактирајте Со Нас,Ние Ќе Ви Даде Задоволителен Одговор Во Рок Од 24 Часа.Силно Лепило Телефон Ѕвони : Користење На Напредна Технологија На Печатење,Можете Да Изберете Производи Ви Се Допаѓа,Со Топ-Ниво Материјал Моќен Лепило,Телефонот Ѕвони Ќе Цврсто Држете Го Вашиот Уред,Кој Во Голема Мера Може Да Го Намали Ризикот Од Случајно Испуштање.Полиран Прстен Носителот,Мазна Работ,Без Грижи На Гребнатини Да ги Прстите Дека НЕ додавајте Премногу Тежина На Вашиот Телефон.Мал И Практичен, Само Се Држи На Задниот Дел Од Телефонот, Ве Молиме Да Ја Исчистите Површината На Телефон/Phone Случај Пред Употреба, Чувајте Го На Рамна И Мазна.На Ергономски Дизајн На Оваа Потпирачот Го Прави Добар Прстот На Преполните Автобуси И Метрото За Да Се Спречи Вашиот Телефон На Лизгање Од Вашите Раце.Полиран Прстен Носителот,Мазна Работ,Без Грижи На Гребнатини На Вашите Прсти.Исто Така, Совршено Решение За Да Поставите Вашиот Паметен Телефон На Канцеларијата За Маса, Кујна Контра Или Ноќни Табела Кога Гледате Видео, Слушање Музика, Остварување На Видео Повик Или Дури И Играње Игри, Како Akickstand.Потполно Бесплатно Вашите Раце.Исто Така, Совршено Решение За Да Поставите Вашиот Паметен Телефон На Канцеларијата За Маса, Кујна Контра Или Ноќни Табела Кога Гледате Видео, Слушање Музика, Остварување На Видео Повик Или Дури И Играње Игри Како Потпирач.Потполно Бесплатно Вашите Раце.Висок Квалитет На Материјалите : Прст Прстен Потпирачот Е Направен Од Високо-Квалитет Цинк, Алуминиум,Цинк Легура Има Добра Еластичност И Карактеристики Ruggedness,Што Придонесува Кон Долг Животен Век.360° Ротација И 180° Флип се Направи Повеќе Флексибилен И Лесен за Да Ви овозможи Со Прилагодливи Агол на Гледање.

Главните карактеристики

Избор на клиент