.

.

ShioSel, Мачка Нула Влошки, Scratcher Картони Гребење Влошки, Catnip Вклучени, 5-Пакет

ShioSel, Мачка Нула Влошки, Scratcher Картони Гребење Влошки, Catnip Вклучени, 5-Пакет

DEN 864.00

Пристапност
Во достапна форма

Shio Sel гребење мачка влошки може да помогне да се заштитат вашиот мебел од ноктот штета.Shio Sel мачка нула влошки се направени од не-токсични брановидни хартија, БЕЗБЕДНИ за играње.Shio Sel carboard мачка scratchers се рециклиран Картон.Една кеса на catnip е вклучена. 5-pack, повеќе вредни.

Главните карактеристики

Избор на клиент